Виробник весільних суконь

 

Ласкаво просимо на bridedress.com.ua – сайт чернівецького виробника весільних суконь. Наше підприємство ш’є весільні сукні не тільки для дівчат з України, але й для наречених з країн СНД, Євросоюзу та Сполучених Штат. Висока якість – це наш стандарт, а зодоволений клієнт – єдиний задовільний для нас результат праці.

Історично так склалося, що чернівецька область є своєрідним центром виготовлення весільних суконь не тільки України, але й всієї східної Європи. Коли люди говорять «український виробник або фабрика весільних суконь» то зазвичай маються на увазі буковинські швейні підприємства. Чернівці не даремно називають «Маленьким Парижем» - і не тільки через не аби яку красу архітектури нашого міста. Звідси, весільні плаття поставляються в безліч салонів по всьому світові - дуже часто, у бутіках та магазинах весільного одягу Львова, Москви, та навіть Парижу, продаються весільні наряди виготовлені саме на Буковині, в Чернівцях та Чернівецькій області.

Наше підприємство пропонує весільні сукні (Чернівці, Україна) з власної оригінальної колекції, що була розроблена кращими майстрами нашего міста. Ми також пропонуємо виготовлення весільної сукні на замовлення, за вашими побажаннями, ескізами та мірками. На нашому сайті ви знайдете величезний вибір моделей весільного вбрання, а також інформацію що до цін на весільні сукні. Салон весільних суконь bridedress.com.ua також завжди відкритий для співпраці з гуртовими покупцями, що хочуть купити весільні сукні гуртом.

Будь-ласка, пишіть та дзвоніть нам якщо у вас є питання чи пропозиції що до співпраці – ми залюбки поспілкуємося з вами, та спробуємо допомогти.